gdybudzasiedemony.pl

jaki jest ulubiony film martiny stoessel

jaki jest ulubiony film martiny stoessel

Optymalizacja wideo dla YouTube w Final Cut Pro 7

Optymalizacja filmy na YouTube jest trochę minowym - tak oto nasze najlepsze wskazówki!

Trzeba będzie zapewne zauważyliście, że tak dobry jak obiekt i YouTube jest (i miliardy filmów dostępnych na miejscu na pewno świadczą o tym) - istnieją różne aspekty, które mogą być frustrujące - takie jak jakość obrazu i proporcji.Trener personalny

Nasza rekomendacja dla poruszania problemów z YouTube jest użycie odpowiedniego programu do edycji takich jak Adobe Premiere na PC lub Final Cut Pro for Mac.

Final Cut Pro jest nieliniowa program do edycji zaprojektowane przez Apple i Macromedia. To wzrosła z narzędzia laika do bycia de System rygor do produkcji wideo, na małą skalę, aby funkcje Hollywood.

Od początku 2000 roku, Final Cut Pro zaczęła rozwijać dużej i rozwijającej się bazy użytkowników, głównie hobbystów wideo i niezależnych filmowców. To na pewno sprawiło inwazji z filmowych i telewizyjnych redaktorów, którzy tradycyjnie stosowanych Avid Media Composer.

Zgodnie z 2007 SCRi badaniu Final Cut składa się 49% amerykańskiego rynku profesjonalnej edycji, z Avid na poziomie 22%. W opublikowanym badaniu w 2008 roku przez American Cinema Editors Guild umieścić swoich użytkowników na poziomie 21%, Final Cut Pro (i rośnie z poprzednich badań z tej grupy), podczas gdy wszyscy inni byli jeszcze na zapalonym systemu pewnego rodzaju.

Rzeczywiście, Final Cut Pro wykorzystywane w licznych blockbusting funkcji Hollywood w ostatnich latach, w tym X-Men Origins - Wolverine, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona i Burn After Reading. Final Cut Pro zastosowano również w edycji The Social Network, które zdobywane To redaktorów Kirk Baxter i Angus Wall Oscara. Final Cut Pro jest doskonałym narzędziem dla wielu różnych aspektach postprodukcji. Jesteśmy regularnie zaskoczony elastycznością programu w obszarach nie może oczekiwać. Jest to z pewnością w przypadku optymalizacji wideo umieścić na stronach takich jak YouTube.

Z zakładki "Plik" wybierz "wywóz" i kliknij "Korzystanie Krótki czas konwersji" z rozwijanego menu.

Z powstałego polu zachować format jako 'QuickTime Movie ", ale po kliknięciu na" Opcje ".

Wybierz "Ustawienia" z sekcji wideo i wybierz opcję "MPEG-4 Video"

wybierz Compressor Jakość na "Najlepszy"

i kliknij "OK"

Następnie wybierz "Ustawienia" z sekcji dźwiękowej i wybrać jako format AAC

i wybierz jakość, jak "najlepsze"

to jest to 'OK'

następnie "Save" i gotowe.

Więc nie masz. Przewidujemy, co jest pierwszym z serii artykułów informacyjnych. Zwróć uwagę na wiele innych wskazówek w cudownym świecie produkcji video i post nadchodzących!

Artykuł napisany przez: