gdybudzasiedemony.pl

jaki jest twoj ulubiony film z udzialem zombie

jaki jest twoj ulubiony film z udzialem zombie Nieśmiały, ryby kochający księgowy (Don Knotts) wycieczki i pogrąża się w głąb oceanu iw tym momencie staje się animowana ryby. Wychodzi na powierzchnię i mówi do ludzi spoza kreskówek na brzegu, żoną i kumplem (Carole Cook i Jack Weston). W końcu nawet staje się bohaterem wojennym.

1964 - Mary Poppins

Bajeczny Walt Disney Fantasy muzyczne, gdzie magiczne niania bierze dwoje małych dzieci w podróż.

Obsada: Julie Andrews - Mary Poppins

Dick Van Dyke - Bert / Mr. Dawes

"Chim Chiminy 'dobry film!

1971 - Gałki Bed and Broomsticks

Ta muzyczna fantazja jest bardzo porównywalny do "Mary Poppins". W 1940 roku panna Cena wziął czary korespondencyjny kurs chcąc pomóc w wysiłku WW 2 przeciwko nazistom. Eglantyna cena i troje dzieci zabierze Cię w dół drogi zaklęć, przygody i zabawy na łóżku dla całej rodziny.

Obsada: Angela Lansbury, David Tomlinson.

jaki jest twoj ulubiony film z udzialem zombie

1977 - Pete smok

Walt Disney Fantasy muzyczny z udziałem aktorów / animacji. Historia oparta jest na początku 20 wieku i młody chłopiec o imieniu Pete (oczywiście) ma przyjaciela o imieniu Elliott, animowany smok, który może stać się niewidzialny. Dużo zabawy i działania!

Obsada: Sean Marshall, Helen Reddy, czerwone przyciski, Shelley Winters, Mickey Rooney i Charlie Callas (jako głos Elliott).

Kolejne pozycje nie są uważane za dość kultowych klasykach .... jeszcze. Oni nadal są ręcznie rysowane animacji rysunkowej tylko z odrobiną pomocy komputera. W porządku! Są jeszcze magiczne filmy i pokaż nam, że nie jesteśmy na końcu świata kreskówek.

Smutne to wygląda może straciliśmy niektóre gatunku muzycznego fantazji. Stare musicale mają szczególny czują się dobrze aurę wokół nich. Ale wtedy, tak i "Incredible Mr. Limpet" i "Harvey".

Wracając do kina pod ręką możemy kontynuować ....

1988 - Kto wrobił królika Rogera?

Wyprodukowany przez Stevena Spielberga

Artykuł napisany przez: