gdybudzasiedemony.pl

jaki jest twoj ulubiony film o milosci

jaki jest twoj ulubiony film o milosci

Wytrwałość opłaciła. Podniósł udał się na ekranie na ponad 30 festiwalach i zdobył 10 nagród festiwalowych. Film nadal być wymagane przez kilka pokazów jako narzędzie edukacyjne. Dottin sprawdziła filmu i prowadził dyskusje w instytucjach akademickich, takich jak Brooks Academy, Phillips Andover Academy and Noble i Greenough School w Massachusetts i wspólnotowym pracuje, sztuki w programie edukacji w Nowym Jorku.

Dottin Obecnie pracuje na nieusuwalne, opowieść o czarnym kobieta naukowiec, który ras znalezienia lekarstwa na rzadką chorobę, która zabiła męża i grozi, że zabije jej syna. Główny bohater został zaangażowany w walkę z branży farmaceutycznej korporacji do leków, które ratują życie i zarabianie pieniędzy. Prowadzi czołowo do walki, gdy uświadamia sobie, że jej syn jest coraz bliżej do wieku, kiedy będzie mógł zlecić choroby. Pytanie dla niej staje się: Czy ona spędzać więcej czasu w laboratorium w ofierze spędzać czas z synem? lub Czy ona spędzać więcej czasu ze swoim synem w ofierze stworzenie lekarstwa na chorobę syna? "Tak czy inaczej, kiedy choroba staje się pełnowymiarową w jej dziecka, choroba zabije go", mówi Dottin, którzy nie pisać filmu. Zamiast tego został napisany przez Mikki Del Monico i wyprodukowany przez Melanie Williams Oram.

jaki jest twoj ulubiony film o milosci

Cała trójka niedawno zdobył Alfred P. Sloan Fundacje $ 100,000 fabularnym grantu. Nagroda ta, podana w połączeniu z Columbia University zostanie wykorzystana jako kapitał początkowy, aby rozpocząć produkcję filmu fabularnego debiutu Dottin jako reżysera.

jaki jest twoj ulubiony film o milosci

W ramach swojej aktywności, Dottin założył i pełnił funkcję dyrektora artystycznego średniowiecza Filmworks przejście w 2001 roku wytwórnia filmowa stara się uzyskać dostęp i budować w pamięci kulturowej diaspory afrykańskiej tworzyć zabawne i mobilizowanie jej historie o ludziach koloru. "Najlepszy z naszych kranów artystycznych obu duchów naszych przodków", mówi Dottin, którego West Indian korzenie są przez dziadka z badania geologiczne śląsk Barbados i babki z Montserrat.
Artykuł napisany przez: