gdybudzasiedemony.pl

jaki jest twoj ulubiony film i dlaczego

jaki jest twoj ulubiony film i dlaczego

Randall Dottin - filmowiec Opowieść wytrwałości

Jeśli poprosił go 30 lat temu, co on chciał być Randall Dottin powiedziałby: "Aktor jak Bill Cosby".

Powiedziałby ci pobiegł do domu po szkole codziennie, aby złapać Cosby w starych epizodów I Spy i The Electric Company, a jak on nawet nie próbował go złapać na srebrnym ekranie. "Naprawdę chciałem być aktorem", 37-latek mówi.badanie gruntu śląsk

Cambridge-natywny Nie wiedziałem wtedy los miał większego planu dla niego - jeden, który polegał na niego jest za kamerą zamiast przed jednym. Dottin myślał, że w pogoni za powołanie, kiedy grał główną rolę w sztuce szkoły podstawowej, który był wersją The Gingerbread Man.

Myślał, że goni, że powołanie w liceum, kiedy podróżował i występował na Festiwalu Fringe w Edynburgu w Szkocji latem 1988 Dottin, który był 15 w tym czasie, nie wiem otwarty festiwal sztuki była największa w swoim rodzaju.

jaki jest twoj ulubiony film i dlaczego

Rozpoczęła się w 1947 roku, festiwal nadal posiadają wielkich nazwisk showbiznesu i ulicznych wykonawców, zgodnie z edfringe.com. Obejmuje on szereg form sztuki teatralne, od komedii, pokazy i tańca dzieci; fizycznym teatralnych, musicali i oper; dla wszystkich gatunków muzycznych, wystaw i imprez. W 2008 roku, setki grup uczestniczyła we wprowadzaniu na ponad 2000 różnych pokazach w sumie ponad 31.000 występów w 247 miejscach.

Gdy Dottin udział ten festiwal jako część grupy teatralnej z St. Sebastian High School, nie wiedział, że to zmieni jego życie.

Na festiwalu, widział pokaz jednoosobową oparciu o Alex Haley w autobiografii Malcolma X. To był pierwszy raz słyszał o muzułmańskim ministra, mówca i obrońca praw człowieka toczenia wrocławiu. Z perspektywy czasu, Dottin mówi: "To jest tak śmieszne, jak młody czarny dzieciak" - od Stanów Zjednoczonych - "idzie się do Wielkiej Brytanii i wreszcie słyszy o Malcolma X."

Ten moment był drugim z wielu Dottin mówi rozwinął swoją świadomość.
Artykuł napisany przez: