gdybudzasiedemony.pl

jaki gatunek filmu lubisz najbardziej i dlaczego

jaki gatunek filmu lubisz najbardziej i dlaczego

A Few Good Will Ferrell Filmy

Will Ferrell kiedyś głosował Najbardziej irytujące wykonawca wszech czasów. Od tego czasu, on szybko stał się jednym z najbardziej popularnych, jeden z najbardziej dobrze opłacani i jedna z najzabawniejszych. Jest uroczy, ma wielkie komiks instynkty, a on nie boi się przejść całą drogę, aby dostać się pośmiać. To sprawia, że ??jest jednym z niewielu facetów, którzy tak samo zabawne wam jak on na swojej babki. Oto niektóre z najzabawniejszych Will Ferrell filmów ...

The Legend of Ricky Bobby

Film ten, obok Spacer hared, jest jednym z tych wielkich parodia filmów, które w rzeczywistości nie przebije gatunek to fałszuje. Nie tylko jest Talladega Nights wielka parodia kino jak błyskawica, jest to również bardzo dobry film sam w sobie. Naprawdę skończyć dbanie o Ricky Bobby w końcu chcesz zobaczyć go dać z siebie wszystko w wielkim wyścigu. To nie jest tak Scary Movie, gdzie postać może być zabijane dla śmiechu. Naprawdę dbają o historii, tym razem, podobnie jak w Young Frankenstein.

Odlotowy duet z Chris Kattan

Jest to jeden z jego wcześniejszych filmów, a dobra, może nie jeden z jego najlepszych, ale to jest zabawa, aby zobaczyć, jak uczynił jego kości w jego wczesnej karierze. Ferrell i Katan rzeczywiście uda się wziąć skrypt klasy B i dostać kilka naprawdę wspaniałych śmieje się z niego. To wszystko jest w dostawie. I oczywiście, nie można pokonać Katan i Ferrell kiwając głowami "Czym jest miłość?"

Zoolander Ben Stiller

Ferrell gra moda obsesję złoczyńcę w tym thrillerze szpiegowskim supermodelka. Niestety, nie był obecny najlepszych scen filmu "walki Benzyna!" ale jego wydajność jest naprawdę punktem kulminacyjnym filmu. To gdzie Ferrell naprawdę pokazał światu, że mógł być jednym z najzabawniejszych wykonawców tam.

Artykuł napisany przez: