gdybudzasiedemony.pl

jaki film typu angus stringi i przytulanki

Jest reżyserem odpowiedni dla Ciebie

Dla wielu cinephiles, nic nie jest bardziej ekscytujące niż idei reżyseruje film. Od wyboru zespołu do projektu, aby rozwój wizji filmu, do pracy z aktorami, aby zrealizować tę wizję - to po prostu topy, jeśli chodzi o emocje. Jeśli brzmi to jak ty, to może pan uznać zostaniu reżyserem ... ale jak można wiedzieć, czy jest to właściwy wybór dla Ciebie? Oto 5 kroków, które pomogą Ci się z decyzją.

Krok 1 - Pomyśl o tym, kim jesteś.

Szkoły reżyser przygotowanie studentów do świata kina. Jest to radosny świat, aby mieć pewność, ale także trudne która wymaga wytrwałości. Więc poświęć chwilę, aby pomyśleć o swojej osobowości. Czy naprawdę pasjonatem filmu? Czy jesteś typem osoby, która nie jest zalecane łatwo? Spróbuj być tak szczery jak można w swojej samooceny.

Krok 2 - Poczytaj o karierze mniej znanych reżyserów.

Łatwo jest czytać o Spielbergs Stevena i rzymskich Polanskis świata, ale prawda jest taka, większość reżyserów nie dowodzić pensje ośmiocyfrowy. Zrobić rozeznanie w Internecie o "mniej znanych" dyrektorów dziś roboczych. Jaki jest ich styl życia http://www.zaciszeurody.eu, jak? Jak oni znaleźć sukces na początku swojej kariery? Które szkoły filmowej nie idą? Przez badania odpowiedzi na te pytania, można opracować lepsze zrozumienie rzeczywistości typowego karierze reżysera filmowego.

Krok 3 - odwiedź szkołę reżysera.

Wiele szkół filmowych w Kanadzie oferują otwarte domy, w których potencjalni studenci mogą odwiedzić kampus i porozmawiać z nauczycielami. Znajdź kilka szkół w swojej okolicy, odwiedzić je i poświęcić chwilę, by porozmawiać z instruktorami, którzy tam pracują. Wiele szkół filmowych zatrudniania dyrektorów pracujących w swoich programach. Czat z tych Reżyser / nauczycieli, aby uzyskać wiedzę z pierwszej ręki na temat położenia i przemysł.

Artykuł napisany przez: Dobry trener personalny