gdybudzasiedemony.pl

jaki film moge obejrzec z chlopakiem

jaki film moge obejrzec z chlopakiem Oto lista ujęć możliwe, aby dostać się na imprezie. Należy ją dostosować do swoich potrzeb.

Kluczowi gracze: Strzały z mówców, muzyków i gospodarze imprezy, postarać się o wiele zbliżeń z tak stabilnym położeniu, jak to możliwe.

B-roll: Nigdy nie lekceważ potęgi obrazów do obsługi procesu opowiadania. Film dobry wybór różnych obrazów i działań w ramach wydarzenia na żywo i zdobyć jak najwięcej b-roll, jak to tylko możliwe.środki do dezynfekcji Są to luźne serii zdjęć, które pomogą wygładzić proces edycji, umożliwiając przerwy w działaniu lub wystąpień być objęci zakresem innych odpowiednich zdjęć, które nie czują się na zewnątrz-miejsce.

Vox-pop: Jest to metoda elektrotechmed stosowana często na żywo filmowania zdarzenia, gdzie reporter i aparat osoba zapytać zwykłego człowieka na ulicy, aby spontanicznie podać swoje poglądy na dany temat. Można zadawać krótkie pytania dotyczące zdarzenia i dlaczego tam są, a także coś bardziej osobistego dotyczącego poparcia zdarzenia.

Światło + Balans bieli:

Sprawdź, co ma miejsce oświetlenie, jeśli to nie wystarczy, to musisz poprosić o pozwolenie, czy można przynieść własne zestaw oświetleniowy. Sprawdź jak to wygląda w obiektywie kamery; nie używać oczy ocenić jako aparat nie jest w stanie dostosować się, jak nasze oczy mogą. Jak również oświetlenia trzeba upewnić się, że aparat jest podniesienie właściwy kolor. Aby zapisać dodatkową pracę w postprodukcji, użyć arkusza białego karty / papier i trzymać go w przedniej części obiektywu aparatu kontroli balansu bieli, to dla każdej kamery (w przypadku korzystania z wielu), aby upewnić się, że każda kamera jest podniesienie sama temperatura barwowa.

Znajdź harmonogramu:

Porozmawiaj z kimkolwiek jest odpowiedzialny za wydarzenia, aby dowiedzieć się jak najwięcej informacji, o ustalonych porach / harmonogramem. Nawet jeśli tylko z grubsza, niektóre rzeczy są nieodwracalne.
Artykuł napisany przez: