gdybudzasiedemony.pl

jaki film ma najwiecej wyswietlen na youtube

jaki film ma najwiecej wyswietlen na youtube Pomimo jego amerykańskim akcentem w środku wybijając nazwany-into-angielskie aktorów - tuż przed spaghetti westernów Clint Eastwood - jest zabawne oglądać, a co w przypadku, słuchać. Ma talent Barrymore żucia scenerii i przy widzom z filmu i umieszczenie ich recepcja wiersza produkcji scenicznej. Tylko Orson Welles dominuje film bardziej ekstrawagancko.

Niestety, jakość tego filmu jest rozczarowujące. Nie mogłem się doczekać, aby ponownie zobaczyć bitwę z zmartwychwstali żołnierze rzymscy miga miecze zaś pochłonięty niebieskawą mgłą. Na tym DVD, mgła jest wszystko widać; martwe żołnierze giną w tle. W scenach nocnych, postacie są tak samo niewidzialny, widoczne tylko w sporadycznych migawkami z ciałem i źle nazwany angielskim.

Napisy by pomogły, podobnie jak prezentacja w szerokim ekranie lub w formacie letterbox. Pomimo słabsze wyższy koszt tej jednostronnej płycie DVD, produkcja pozostaje sub-par, jak gdyby żadne działania konserwatorskie zostały zainwestowane. To naprawdę wstyd, ponieważ brak super-bohatera mięśni jak Hercules jest w pewnym sensie znakiem plus. Etore Manni jest bardziej everyman wciągnąć w walkach, które dotyczą jego mózg, a nie jego Pécs. Pewnego dnia, jakiś uczony filmu, który specjalizuje się w działaniach miecz-and-sandał może chcesz zrobić trochę badań na ten aktor, a może ułożyła książka długości hołd.

jaki film ma najwiecej wyswietlen na youtube

W międzyczasie, dają nam więcej produkcje DVD włoskich działań importowych, takich jak Goliat I barbarzyńców. Daj nam bardziej wyraziste, kolorowe fantasy eposów takich jak Hercules i Captive kobiet i Herkulesa w nawiedzonego świata, czy Harryhausen efekty specjalne wysiłki jak Starcie tytanów i Jason i Argonauci, które pomogą nam zainteresować naszych młodych uczniów, po raz kolejny, w świat mitologii.

To byłoby dość odpowiedzialność.

Charles J.Garard jest dr w literaturze i filmie obecnie mieszka w Ningbo, Chiny, gdzie wykłada literaturę, pisania i historii języka angielskiego. Przed Ningbo, żył i nauczał w Anshan, Chiny. Pisze o filmach i mitologii (takie jak jego ostatnim artykule na temat stworzenia w Indonezji opublikowanych w czasopiśmie paranormalnych) i działa na jego zaciszeurody.eu powieści o podróży w czasie, wampiry i tematów nurtu. On pracuje obecnie na beletryzacja swoich doświadczeń w Chinach.

Artykuł napisany przez: