gdybudzasiedemony.pl

jaki film fantastyczny warto obejrzec

jaki film fantastyczny warto obejrzec Middle Passage Filmworks ma dołączyć do tej tradycji, wykorzystując lense Diaspory afrykańskiej opowiadać historie, które dotykają wszystkich.

Dottin Obecnie uczy scenopisarstwa, reżyserii i aktorstwa w New York Film Academy. Uczy również do sztuki w programu edukacyjnego pod nazwą "czyni różnicę" jako część społeczności działa organizacja.zakładanie ogrodów tarnów Poprzez ten program, wykłada w trzech nowojorskich liceów - w PS241 w Central Harlem, uczy fotografii cyfrowej; uczy film w Mott Haven Wsi Prep High School w Bronksie i Liceum Matematyka Nauki i Inżynierii na kampusie City College of New York. Dottin porównał klasie, aby plan filmowy, ponieważ podobnie jak reżyserami na planie , nauczyciele są liderami swoich klasach. Zauważa on, że uczenie się jest wynikiem współpracy między nauczycielami i uczniami, tak jak to jest między reżyserów, aktorów i ich załogi.

W tym momencie, uczniowie Dottin mógłby być każdy chce dostać się do branży filmowej. Jego lekcja dla nich? "Nie można wykonać bez odpowiedzi ... Jeśli wziąć bez odpowiedzi, to jest to znak, że jest przeciętny," mówi Dottin, którego niedawno honoru indieWIRE pozwala mu znać inaczej. W lutym, został wymieniony jako jeden z dziesięciu najlepszych nowych ekscytujących głosów w African American Cinema. "Ta gra jest na tyle twardy," Dottin mówi. "W świecie filmu, nie można sobie pozwolić na średnie lub przeciętne."

Artykuł napisany przez: