gdybudzasiedemony.pl

jaki film dostal najwiecej oscarow 2016

jaki film dostal najwiecej oscarow 2016 Wystarczy wskazać, że są to podmioty, które zamierza zbliżyć. Aby uzyskać najlepsze wyniki wielu aktorów lista dla każdego z głównych ról. Zapewnienie zdjęcia aktorów w swoim biznesplanie, ponieważ wielu inwestorów nie może rozpoznać podmioty przez ich nazwy.manicure pabianice

Upewnij się, że aktorzy mają kredyty, które filmowych i telewizyjnych dystrybutorzy znajdzie atrakcyjne. IMDBPRO i BOXOFFICEMOJO może pomóc dowiedzieć się, jakie filmy aktorzy i aktorki pojawiły się i ile te filmy zarobionych w kinach. Istnieje wiele stron internetowych, które mogą zapewnić sprzedaży wykres pokazujący DVD tygodniowe, miesięczne i roczne wyniki sprzedaży. Wystarczy spojrzeć na "Liczb DVD handlową" w Google. Nie wszystkie filmy są sprzedawane na podstawie "nazwisko aktora" zaangażowania, ale to naprawdę robi inwestorów i dystrybucji coraz łatwiejsze.

W tym czasie masz zrobić wszystkie badania wymagane, aby wybrać aktorów, należy znaleźć w prosty sposób rozpocząć pisanie prognozy finansowe, które określają, ile filmy podobne do Ciebie wykonanych w teatrze oraz w sprzedaży DVD zarówno w USA jak iw kraju. Będzie to stanowić większość wartości Twojego filmu. Zauważ, że amerykańskie Krajowe sprzedaży teatralne zazwyczaj nie są znaczącym źródłem dochodów dla producenta, jeśli pracujesz z tradycyjnych dystrybutorów. W rzeczywistości koszt pieniądza. Jednak nawet ograniczona release teatralna ma zwiększyć wartość swojego filmu, ponieważ zwiększa ilość można uzyskać z licencji i DVD sprzedaży. Czemu? Ponieważ krajowe kinach i marketing związane skutecznie presells folię do szerokiej publiczności.

W swoich prognozach sprzedaży upewnij się, aby dodać rozsądnych szacunkach Pay Per View, telewizji kablowej i szerokopasmowego licencji i rachunku za wszelkie opłaty product placement może się pojawić. Należy również przedstawić szacunki rabatów gotówkowych lub ulg podatkowych mogą się pojawić z krajów takich jak Nowy Meksyk i Michigan, który może stanowić od 15% do 40% swojego budżetu produkcji.
Artykuł napisany przez: