gdybudzasiedemony.pl

jaki film romantyczny polecacie o nastolatkach

jaki film romantyczny polecacie o nastolatkach

Cult Classic Movies, Incredible Pan limpet

Więc jedno popołudnie szedłem przewodnikiem telewizyjnym i natknąłem się na jeden z cały czas kultowych klasykach, Incredible Mr. Limpet. Dlaczego ten tytuł brzmi tak znajomo. Czytając dalej w końcu przypomniał.rury wipro Mimo, że nigdy nie widziałem tego filmu dziesięcioleci, jej jeden z tych, które pamiętam i porozmawiać o tym, ale co to było nazywane? Jedną z magicznych filmów Don Knotts z początku 60-tych, gdzie pan Knotts wycieczek i pogrąża się w oceanie nagle staje animowany ryb z okularów. Wszyscy i wszystko na powierzchni jest prawdziwe życie. Ten film żywej akcji / animacji dało mi do myślenia, "jak wiele z tych magicznych filmów są tam w kinowej ziemi?" I właśnie tam zaczęło moje badania.

Nie mówimy o wygenerowane komputerowo obrazów do tego artykułu, a mam nadzieję, że to nie jest koniec świata kreskówek w filmach, jak wiemy, dzięki technologii komputerowej. Nie patrzymy na prawdziwej sztuce cartooning i produkcji filmowej. Od 1927 roku (na długo przed komputerami) było Koko klaun, clown cartoon żywymi otoczeniu działania. Klip został nazwany "Out of the Ink Well".

Więcej z kultowych klasykach żywego gatunku action / animacji z pre ery komputerowej są ....

1940 - Powinieneś być w obrazki

jaki film romantyczny polecacie o nastolatkach

Tylko Porky Pig, Kaczor Daffy i Porky samochodu są animowane. Daffy i Porky zamknąć studio pracują dla rozpocząć karierę filmową własnych.

1945 - Podnieść kotwicę

Bardzo miła fantazja muzyczny z Gene Kelly i Franka Sinatry. Animowane występ Tom i Jerry. Gene Kelly i Jerry Mouse zrobić ładny rutynowych stepowanie. Zasadniczo to opowieść o dwóch marynarzy, którzy biorą się do Los Angeles z jakiegoś doświadczenia życiowego.

1964 - The Incredible Mr. Limpet

Moim zdaniem jeden z najlepszych filmów Don Knotts. Komiczny fantazji w WW 2 ery (1941) przed Pearl Harbor.
Artykuł napisany przez: