gdybudzasiedemony.pl

jaki film romantyczny dramat polecacie

jaki film romantyczny dramat polecacie

To postawa przy czym Hollywood nie dałby mu również dostał Dottin zatrudniony przez Fox Searchlab w 2004 roku po uhonorowany przez dyrektora Guild of America. Searchlab to program dla nowych dyrektorów, którzy zapisali pierwszą umowę z Fox Searchlight wygląd kiedy zapisać. Mają roku zrobić krótki, że staje się kawałek przesłuchanie do Fox kierowniczej. Jeżeli krótkie to powiedzie, filmowiec zawrze umowę z dwoma obraz z pracowni. Krótki film Randalla, podniósł, został ukończony w zimie 2007 roku.

jaki film romantyczny dramat polecacie

Podnoszony jest historią młodej matki / tancerza, który chce być największym tancerzem w historii. Ona nie miała pracę w ciągu pięciu lat od czasu, kiedy został dbanie o swojego syna. Pewnej nocy, ona wychodzi za największą przesłuchaniu jej życia i kończy się niepowodzeniem. Ona przypisuje jej braku jej podniesienie jej syna - coś, czego widzi jako ciężar i rozproszenia, która utrudnia jej od realizacji swoich marzeń. W nocy z jej nieudanej przesłuchania, matka porzuca jej syna w sklepie pizzy. Co wynika to spotkanie między matką i duchowego opiekuna na platformie metra. Duchowym opiekunem ustala prosto ojczystego. "Ta historia jest o kobieta stara się odzyskać swoją wartość i zobaczyć, że wszystkie z tych doświadczeń i ludzi, są w życiu dla celów" Dottin mówi. Podniósł swoją premierę na Schomburg Biblioteki nowojorskim Badań Kultury w Czarnej.

jaki film romantyczny dramat polecacie

Filmowiec nie odstrasza niepowodzeń on napotkanych podczas filmowania zniesione, film, który go kosztować $ 80.000 do wykonania. "Zbudowałem $ 25,000 metra ustawione w studiu w Connecticut, a samą scenę, gdzie zastrzelili Amistad" Dottin mówi. "Kręciliśmy go, a my jechaliśmy zrobić ponownej rejestracji, a zestaw spalone". Z 25.000 $ dosłownie z dymem, reżyser miał wybór: mógł albo złożyć swoje walizki i zadzwonić przerywa lub odbudować zbiór i zakończyć fotografowanie. "Musiałem dokończyć" Dottin mówi. "Musiałem się mój film zrobić."

Artykuł napisany przez: