gdybudzasiedemony.pl

jaki film o nastolatkach i milosci polecacie

jaki film o nastolatkach i milosci polecacie

Goliath Against Barbarzyńcy – Rzym przed zombie – Dwa włoskie widowiska

Jak włoskie widowiska miecz-and-sandał przejść, GOLIATH I barbarzyńców jest jednym z najlepszych.

Amerykanin Steve Reeves sport swoją małą brodę i ogromne mięśnie jak on odgrywa postać, której nazwa nie jest Goliath ale coś autentycznie brzmiące i jeszcze ledwo dostrzegalne. Napisy pomogłaby w tym przypadku. Jakość tego transferu DVD jest dość dobra, a na pewno lepsze niż większość w gatunku, który osiągnął swój szczyt na początku 1960 roku. Przeniesienie ultra szerokiego ekranu wyprodukowała ostry obraz i nasycone kolory, w przeciwieństwie do wyblakłych kolorów w towarzyszącym Z drugiej strony DVD, który jest już dostępny: Goliath I wampiry. Ten ostatni ma ani Reeves ani wampirów, ale ex-Tarzan Muscleman Gordon Scott.

Sekwencja kredytowej obu filmów jest ciekawy. Choć Scott jest orki jego morzem areał, kredyty krótko przewijać ze ścieżką dźwiękową, która brzmi nazbyt znajome. , , wynik muzyka wyróżniona na płycie LP dla Goliath I barbarzyńców. Les Baxter był uznawany za zabicie barbarzyńca, jednak kredyty dla tej wersji DVD listy filmowej nazwa innego kompozytora, a wynik Les Baxter jest nigdzie nie słyszał. Jako tło dla kredytów, z tytułem sama wypisanym w języku włoskim, widzimy tylko nogi koni galopujących przeszłości. Gdy film został wydany w USA przez AIP, widzieliśmy – przynajmniej ja w teatrze małomiasteczkowej ojca – mieszając kolorowy dym na ekranie (jak widzimy w domu Usherów) oraz wykaz nazwie Les Baxter jako kompozytora. Proces szeroki ekran został dalej ColorScope (?) Nie Totalscore jak to alllineslogistics.pl/ jest tutaj.

Kredyty pokazują również „z udziałem Bruce Cabot” King Kong i John Wayne filmowej sławy (złapać bit-w filmie W.U.S.A. Paul Newman). W Goliath I barbarzyńców, jest ledwo rozpoznawalna, głównie dlatego, że jego angielski dialog nazwany przez kogoś innego i jego czas na ekranie musi być wszystkie 4 minuty i trzydzieści sekund.
Artykuł napisany przez: