gdybudzasiedemony.pl

jaki film o nastolatkach i milosci polecacie

jaki film o nastolatkach i milosci polecacie

Goliath Against Barbarzyńcy - Rzym przed zombie - Dwa włoskie widowiska

Jak włoskie widowiska miecz-and-sandał przejść, GOLIATH I barbarzyńców jest jednym z najlepszych.

Amerykanin Steve Reeves sport swoją małą brodę i ogromne mięśnie jak on odgrywa postać, której nazwa nie jest Goliath ale coś autentycznie brzmiące i jeszcze ledwo dostrzegalne. Napisy pomogłaby w tym przypadku. Jakość tego transferu DVD jest dość dobra, a na pewno lepsze niż większość w gatunku, który osiągnął swój szczyt na początku 1960 roku. Przeniesienie ultra szerokiego ekranu wyprodukowała ostry obraz i nasycone kolory, w przeciwieństwie do wyblakłych kolorów w towarzyszącym Z drugiej strony DVD, który jest już dostępny: Goliath I wampiry. Ten ostatni ma ani Reeves ani wampirów, ale ex-Tarzan Muscleman Gordon Scott.

Sekwencja kredytowej obu filmów jest ciekawy. Choć Scott jest orki jego morzem areał, kredyty krótko przewijać ze ścieżką dźwiękową, która brzmi nazbyt znajome. , , wynik muzyka wyróżniona na płycie LP dla Goliath I barbarzyńców. Les Baxter był uznawany za zabicie barbarzyńca, jednak kredyty dla tej wersji DVD listy filmowej nazwa innego kompozytora, a wynik Les Baxter jest nigdzie nie słyszał. Jako tło dla kredytów, z tytułem sama wypisanym w języku włoskim, widzimy tylko nogi koni galopujących przeszłości. Gdy film został wydany w USA przez AIP, widzieliśmy - przynajmniej ja w teatrze małomiasteczkowej ojca - mieszając kolorowy dym na ekranie (jak widzimy w domu Usherów) oraz wykaz nazwie Les Baxter jako kompozytora. Proces szeroki ekran został dalej ColorScope (?) Nie Totalscore jak to jest tutaj.

Kredyty pokazują również "z udziałem Bruce Cabot" King Kong i John Wayne filmowej sławy (złapać bit-w filmie W.U.S.A. Paul Newman). W Goliath I barbarzyńców, jest ledwo rozpoznawalna, głównie dlatego, że jego angielski dialog nazwany przez kogoś innego i jego czas na ekranie musi być wszystkie 4 minuty i trzydzieści sekund.
Artykuł napisany przez: http://ogrodytarnow.pl/pl/oferta