gdybudzasiedemony.pl

jaki film mozna obejrzec z dziewczyna

jaki film mozna obejrzec z dziewczyna

Top 3 miast, aby zostać aktorem

Jak zostać aktorem: przeprowadzce do Los Angeles

W swoim dążeniu zostać aktorem nadejdzie czas, kiedy należy przenieść się do Los Angeles, CA. Jest oczywistym wyborem, ponieważ Los Angeles jest znana przez wiele pokoleń w domu branży filmowej. Jednak w ciągu ostatniej dekady istnieje wiele innych miast, które stają filmu centric. Możesz odwiedzić te miasta i znaleźć projekty filmowe zachodzące, agencje, oddając studia, wielu reżyserów i producentów żyć w tych miastach i faktycznie mają wielką szansę, aby zostać aktorem.

1. Austin, Teksas:

Staje aktor w Austin, TX może być niesamowite doświadczenie. Austin jest ogromny tygiel kulturowy, który jest domem dla filmować festiwali i teatrów. Niektóre teatry m.in. The Paramount Theatre, sztuki na rolce i ratownictwo Vanguard. Istnieje również duża ilość muzycznej i rozrywkowej kultury w mieście. Możesz przenieść się do Austin i nie powinien mieć problemu ze znalezieniem pracy nie będąc w stanie realizować swoją karierę aktorską.

2. Nowy Jork, Nowy Jork:

Staje się Aktor w Nowym Jorku jest wielkim wyzwaniem i istnieje mnóstwo pro i con, gdy przeniósł się do Big Apple. Po pierwsze, NYC jest bardzo drogie. Można oczekiwać, że średni dzienny przyrost na codziennych wydatkach około 20%. Po drugie, Nowy Jork jest jednym z najbardziej konkurencyjnych krajobrazów w przemyśle filmowym. Nowy Jork jest jednym z najbardziej ruchliwych domach odlewaniem rozmów, przesłuchań i sieci przemysłu filmowego. Podczas NY zapewnia Państwu najlepsze możliwości, trzeba być bardzo przygotowani finansowo i psychicznie przed przejściem tam.

3. Los Angeles, Kalifornia:

Los Angeles, Miasto Aniołów ..... Po przyjeździe do tego miasta 1st rzeczy, które masz zamiar zrealizować to, że nie wydaje się, jak miasto. Wszystko, czego szukasz jest rozwalony i trudne do osiągnięcia. Nie można przejść w dowolnym miejscu, bez samochodu i masz gwarancję, aby siedzieć w ruchu w pewnym momencie w ciągu dnia. Jeśli masz zamiar kontynuować karierę aktorską Los Angeles to miejsce. L.A. jest domem dla większości leków, rozmowy casting, dyrektorzy, studia, a sieć profesjonalistów z branży filmowej. L.A. ma własną osobowość, która wzrosła z branży filmowej i nie ważne jak wiele innych miast wielkich miast stają się dla aktora L.A. zawsze będzie ciasto.

Rich Mastriani

Artykuł napisany przez: