gdybudzasiedemony.pl

jaki film jest podobny do 3 metry nad niebem

jaki film jest podobny do 3 metry nad niebem Przynajmniej GOLIATH I wampirów daje francuski aktor Jacques Sarnas obecność bardziej ekranem --partially choć jest ukryta pod veil-- ale nic jak jego wygląd człowieka jako wiodący-Paryż w Helen of Troy. W tym filmie był czołowym osiłek i Beefcake, ale nie mniej wiarygodna w Paryżu niż Brat Pitt ukazywania Achillesa w Troy. W wampiry najwidoczniej postanowił zawiesić pokryta zamiast konkurować z Gordon Scott w dziale mięśni.

W każdym razie, krótkie pojawienie Cabot sprawia, że ??mniej więcej tyle sensie logicznym jako bardziej znaczącego wyglądu Broderick Crawford jako złego króla w Goliatem i smok i silnym władcą, walcząc na CASTILLIANS. Przynajmniej Crawford jest rozpoznawalny w tych filmach.

jaki film jest podobny do 3 metry nad niebem

Dokonywanie GOLIATH I barbarzyńców jeden z lepszych włoskich widowiska jest obecność ciemne, egzotyczne wyglądające piękności Chelo Alonso. Jej sama obecność, której niezależnie od Verona Fredericks ona ma na sobie kostium dla danej sceny, klucze widza uwagę od wszystkich growling, testosteron-kapanie męskich postaci w świetle - nawet Reeves siebie. Reeves rzeczywiście daje jej buziaka na koniu na końcu filmu, coś, czego nie często zobaczyć w jego filmach, nawet wtedy, gdy jego pani jest wiodącym Sylva Koscina. Łysy zły facet z kucykiem, że Reeves kresek na drewnianej twierdzy ogrodzenia na kulminacji sprawia krótki występ jako czarny charakter, który sprawia, że ??błąd zatrudniania Lee Van Cleef jako zabójcy w Dobry, zły i brzydki.

jaki film jest podobny do 3 metry nad niebem

Jeśli jesteś fanem tego gatunku i docenić ostre kolorowe obrazy na ekranie, GOLIATH I barbarzyńców jest warta zbadania i dodanie do swojej kolekcji. Tylko Kolosa z Rodos jest nasycone obrazy kolorowe szeroki ekran to ostry dla Twojego włoski robione (w przeciwieństwie do ogromnej-budżet, dur-League, rozgwieżdżone produkcjach, takich jak Ben-Hur, El Cid i upadku Cesarstwa Rzymskiego ), angielsko-dubbingu, miecz i-sandał oglądania.
Artykuł napisany przez: