gdybudzasiedemony.pl

jaki film byl realizowany w twierdzy klodzko

jaki film byl realizowany w twierdzy klodzko

Tajemnica morderstwa ustawiony w 1947 roku Bob Hoskins jako prywatny detektyw '' Eddy Valiant ma dochodzenie w Toontown gdzie spotyka złego gangstera 'Sędzia Doom "grany przez Christophera Lloyda i jego grupą popleczników granych przez animowanych łasic. Bardzo zabawny film!

1992 - Wspaniały świat

Obsada: Gabriel Byrne, Kim Basinger i Brad Pitt.

Słynny rysownik znajdzie się w animowanym świecie wyciągnął i stworzył. Mature (13+ ocena) typu kryminał. Bardzo dobrze zrobione żywo action / film animowany.

1996 - Space Jam

Obsada: Królik Bugs (głos Billy Zachodzie) i Michael Jordan.

Out z tego świata opowieści, gdzie gra w koszykówkę jest zakwestionowany między złem stworzenia przestrzeni Monstars i zabawy kochającego Looney Tunes. Michael Jordan przyłącza zespołu The Looney Tune jako dzwonek. Większość bohaterów Looney Tune są tutaj w tym paktu akcja filmu.

2000 - Adventures of Rocky i Bullwinkle

Obsada: łosia i wiewiórki

W którym zagrali: Rene Russo (Natasha), Jason Alexander (Boris), Robert DeNiro (Nieustraszony lider), Randy Quaid, Jonathan Winters i John Goodman.

Fearless Leader dowiaduje się, że Rocky i Bullwinkle wrócili do Hollywood i wysyła Natasza i Borys zniszczyć ich w zwykły sposób zabijania .... bomby. Adaptacja serialu, który został po raz pierwszy transmitowane w listopadzie 1959 roku.

2003 - Looney Tunes znowu w akcji

Obsada: Brendan Fraser, Jenna Elfman i Steve Martin.

Bugs i Daffy spróbuj zapisać dominacji nad światem z pomocą Brendan i Jenna. Steve Martin jest złowieszcze jeden.

jaki film byl realizowany w twierdzy klodzko

Cała obsada Looney Tune są w tym wielkim filmu w taki czy inny sposób. Sam Owczarek bije się Ralph wilk jest przykładem niektóre wybryki tła, które są zabawne.

Incredible Mr. Limpet rozpoczął tę podróż kopalni na poszukiwaniu tego, co nazywam Kult klasycznych filmów tego gatunku.Integracja kreskówki z udziałem aktorów, co za świetny pomysł!

3D animacja komputerowa z live action może być przejmowanie, przynosząc koniec kreskówki świecie, jakim go znamy .... Mam nadzieję, że nie! Niemniej ten gatunek się również wspaniałych filmów z ich oprogramowania komputerowego obrazowania (inny artykuł). Wspaniałe filmy jak te ....

Alicja w Krainie Czarów;

Opowieści z Narnii

Jumanji;

Park Jurajski

Gwiezdne Wojny;

Frighteners

Casper;

Mumia

Tak na zakończenie, Twitter ulubioną firmę produkcyjną kreskówki i hol więcej żywych filmów akcji / kreskówek.

Dziękuję, Kino Serge

Artykuł napisany przez: