gdybudzasiedemony.pl

jaki film bedzie po tysiac i jedna noc

jaki film bedzie po tysiac i jedna noc

Patrząc wstecz, przekonani los Dottin miał rękę w podejmowaniu rzeczy dzieją się za niego. W trakcie studiów, szedł salach wydziału filmowego Kolegium w 1993 roku, kiedy zauważył billboard delegowania i wskoczył na możliwość stażysta w firmie produkcyjnej Spike'a Lee, 40 akrów i muł.

Przed oferując staż, Spike Lee podpisał umowę sześciu obraz z Universal Studios, które doprowadziły do ??otwarcia dyrektor działu rozwoju historia wprowadzenia wymogu skrypty być wykonane w filmach.manicure pabianice Cirri Nottage, A ałunu Dartmouth, został zatrudniony do głowy, że dział. Ona wysłała zawiadomienie, że został wysłany w tablicy Dottin prawie przeszedł się na jego drodze do klasy. Napotykając aplikacji Dottin w stos, Nottage przeczytać, że wygrał konkurs na scenariuszy swojej sztuce, Hustle.

jaki film bedzie po tysiac i jedna noc

Spektakl, obecnie zaadaptowana na ekranie, jest około trzy generacje ulicznych graczy kulkowych i walce przezwyciężyć dziedzictwo zdrady. Pomysł wyszedł z rozmowy Dottin i producenci spektaklu miała o braku czarnych ojców i jego skutków w społecznościach miejskich. "Ci młodzi ludzie dorastają bez kierunkiem ... a oni zmuszeni wybierać ludzi w ich społeczności do naśladowania, które nie są naprawdę pomaga im rozwijać się i człowiek-up" Dottin mówi. Oni "nie pomaga im nauczyć się o sobie i jak służyć siebie, swoich rodzin i społeczności." W Hustle, plac zabaw, gdzie czarno młodzi poszukują zaginionych ojców. I choć może nie znaleźć je tam, gra, sama staje się zastępczym z jego zasad i rygorów. Na dworze, uczą gra ma kosztów i korzyści. "Kiedy grasz ulicznej piłki, jeśli ćwiczyć grę i stać się doskonałym, gra powróci do was" Dottin mówi. "Ludzie społeczności daje miłość, że nie mogą wystąpić w domu."

jaki film bedzie po tysiac i jedna noc

Pod wrażeniem tego, Nottage zaproszeni Dottin do Nowego Jorku na rozmowę. Dostał koncert. To było latem 1993 Spike Lee strzelał Crooklyn w czasie i został podsumowującej teatralny przebieg jego drugim filmie, Malcolm X.

Artykuł napisany przez: