gdybudzasiedemony.pl

jaki film typu angus stringi i przytulanki

Jest reżyserem odpowiedni dla Ciebie

Dla wielu cinephiles, nic nie jest bardziej ekscytujące niż idei reżyseruje film. Od wyboru zespołu do projektu, aby rozwój wizji filmu, do pracy z aktorami, aby zrealizować tę wizję – to po prostu topy, jeśli chodzi o emocje. Jeśli brzmi to jak ty, to może pan uznać zostaniu reżyserem …przejdź tutaj ale jak można wiedzieć, czy jest to właściwy wybór dla Ciebie? Oto 5 kroków, które pomogą Ci się z decyzją.

Krok 1 – Pomyśl o tym, kim jesteś.

Szkoły reżyser przygotowanie studentów do świata kina. Jest to radosny świat, aby mieć pewność, ale także trudne która wymaga wytrwałości. Więc poświęć chwilę, aby pomyśleć o swojej osobowości. Czy naprawdę pasjonatem filmu? Czy jesteś typem osoby, która nie jest zalecane łatwo? Spróbuj być tak szczery jak można w swojej samooceny.

Krok 2 – Poczytaj o karierze mniej znanych reżyserów.

Łatwo jest czytać o Spielbergs Stevena i rzymskich Polanskis świata, ale prawda jest taka, większość reżyserów nie dowodzić pensje ośmiocyfrowy. Zrobić rozeznanie w Internecie o „mniej znanych” dyrektorów dziś roboczych. Jaki jest ich styl życia trec sklep, jak? Jak oni znaleźć sukces na początku swojej kariery? Które szkoły filmowej nie idą? Przez badania odpowiedzi na te pytania, można opracować lepsze zrozumienie rzeczywistości typowego karierze reżysera filmowego.

Krok 3 – odwiedź szkołę reżysera.

Wiele szkół filmowych w Kanadzie oferują otwarte domy, w których potencjalni studenci mogą odwiedzić kampus i porozmawiać z nauczycielami. Znajdź kilka szkół w swojej okolicy, odwiedzić je i poświęcić chwilę, by porozmawiać z instruktorami, którzy tam pracują. Wiele szkół filmowych zatrudniania dyrektorów pracujących w swoich programach. Czat z tych Reżyser / nauczycieli, aby uzyskać wiedzę z pierwszej ręki na temat położenia i przemysł.

Artykuł napisany przez: